Vyber strĂĄnku: 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 

Firmy Ostrava

Jako významný katalog pro Ostravu a okolí se udává katalog Firmy Ostrava. K lepší orientaci návštěvníků slouží přehledné dělení do kategorií. Mimo jiné katalog nabízí i stav počasí ve vašem okolí. Návštěvníci mají možnost také sledovat zprávy ze svého okolí, které se nachází na hlavní straně katalogu. Každý subjekt má zde možnost vytvoření vizitky zdarma. O tom, jak vypadají firemní profily se lze snadno informovat navštívením kategorie Online obchodní domy. Vizitka je navrhnuta tak, aby uspokojila potřeby návštěvníků katalogu, ale i majitele vizitky. Firemní profil nabízí i možnost velmi detailního nastavení, které zaručuje maximální informovanost návštěvníků. Hlavní výhodou je zobrazení mapy na každé vyplněné vizitce. Uživatelé tak lehce dohledají sídlo na mapě. Vizitka obsahuje i fotogalerii, která poslouží jako vizuální prezentace pro návštěvníky vizitky. Nastavení zachází tak daleko, že můžete recenzovat své služby či produkty. Kategorie Prodej vybavení domu bývá jednou z těch, které uživatelé často vyhledávají.

Firmy Pardubice

Katalog firmy Firmy Pardubice umožňuje informace o firmách a službách ve svém okolí. Katalog je přehledně tříděn do mnoha kategorií. Mimo jiné katalog nabízí i aktuální stav počasí ve vašem okolí. Regionální zprávy z vašeho blízkého okolí najdete bezprostředně na hlavní straně katalogu. Každý subjekt má tady možnost vytvoření navštívenky zdarma. Můžete se přesvědčit sami a podívat se na vizitky například do kategorie Účetnictví. Vizitka je navrhnuta tak, aby uspokojila potřeby návštěvníků katalogu, ale i majitele vizitky. Vizitka je navrhnuta tak, aby jste našli právě to co hledáte. Na vizitce najdeme i mapu, která zobrazuje sídlo firmy. Mezi výhody patří i fotogalerie, která je součástí každé vizitky. Firmy tak mohou propagovat například své prostory firmy či služby. Nastavení zachází tak daleko, že můžete recenzovat své služby či produkty. Díky přehlednému řazení katalogu dle kategorií se můžeme rychle orientovat mezi službami či produkty firem, které najdeme například v kategorii Zdravotnictví. Katalog firem nabízí mnoho dalších výhod, které majitelé firem jistě ocení.

Firmy Pelhřimov

Jako největší katalog pro Pelhřimov a okolí se považují Firmy Pelhřimov. Svým moderním výtvarný návrhem, množstvím inovativních funkcí pro uživatele a bezpochyby také svým obsahem nabízí to nejlepší pro firmy a instituce ve svém okolí. V neposlední řadě se v katalogu nachází rozlehlé spektrum kategorií a za nejoblíbenější lze pokládat i kategorie Dům, byt a zahrada. Firemní navštívenka obsahuje základní, ale i pokročilé nastavení. Popis činnosti, shlédnutí adresy na mapě, informace o otevírací době, kontaktní osoby a firemní pobočky, to je vzorek možností, kterou nabízí registrace v katalogu Firmy Pelhřimov.

Firmy Písek

Katalog Firmy Písek poskytuje informace o firmách a službách ve svém okolí. Katalog je přehledně řazen do mnoha kategorií. Mimo jiné katalog nabízí i stav počasí ve vašem okolí. Pokud potřebujete zprávy z vašeho blízkého okolí, tak je najdete přímo na hlavní straně katalogu. Každý z uživatelů, konkrétně tedy firmy a instituce, zde mají možnost vytvoření vizitky zdarma. V přehledu kategorie Řemesla najdete zajisté ukázky vizitek, které vám dají představu o tom, jak snadné a přehledné je zde hledání firem či služeb. Firemní profil obsahuje všechny potřebné informace, které si dnešní návštěvníci katalogů přejí. Vizitka je navrhnuta tak, aby jste našli právě to co hledáte. Mezi výhody vizitky patří i zobrazení mapy, která návštěvníkům vizitky ukazuje polohu místa firmy.

Firmy Plzeň

Katalog firmy Plzeň je největší regionální katalog firem a služeb pro okolí Plzně. Svým moderním designem, řadou inovativních funkcí pro uživatele a nepochybně i svým obsahem nabízí to nejlepší pro firmy a instituce ve svém okolí. Kategorie Zdravotnické služby

Firmy Praha

Regionální databáze firem Firmy Praha je největším katalogem pro Firmy Praha. K lepší orientaci návštěvníků slouží dělení do kategorií. Zprávy z hlavního města, konkrétně zpravodajství, je zobrazeno na úvodní straně katalogu. Každý má zde možnost vytvoření vizitky zdarma. Firemních profilů lze najít například v kategorii On-line prodej dárkového zboží. Vizitka je navrhnuta tak, aby vyhověla potřebám návštěvníků katalogu, ale i majitele vizitky. Samotná vizitka zásadní, ale i pokročilé nastavení. Mezi výhody vizitky patří i zobrazení mapy, která návštěvníkům vizitky ukazuje pozici místa firmy. Další výhodou je možnost nahrání fotek do galerie, takže lze tak snadno propagovat své výrobky. V případě potřeby je možnost v nastavení vizitky upravit popis ke svým službám či a podat tak lepší informace svému okolí. Katalog desítky kategorií a každá z nich má i vlastní filtraci. Například se můžeme přesvědčit u vizitky v sekci Golf.

Firmy Prachatice

Regionální katalog firem Firmy Prachatice je největším katalogem pro Prachatice a okolí. K registraci není nutné mít na internetu svoji webovou prezentaci. K lepší orientaci návštěvníků slouží přehledné dělení do kategorií. Mimo jiné katalog nabízí i aktuální informace o počasí ve vašem okolí. Firemní vizitka obsahuje například fotogalerie, roztřídění služeb a produktů do sekcí s možností překladu do angličtiny a němčiny, což poslouží jako vizuální prezentace pro návštěvníky vizitky. Nastavení zachází tak daleko, že můžete recenzovat své služby či produkty. Například se můžeme přesvědčit u kategorie Účetnictví.

Rustikální kuchyně na míru vašim přáním

Je možné, že také se nacházíte, podobně jako i další lidé, před koupí nového bytu. Poslední finanční krize již skoro dozněla, a tak páry co očekávají děti chtějí nový byt či dům.

Pokud jste v takovéto pozici, měli byste se dozvědět, že kuchyně se postupem času stávají kulturním a společenským středem domácího odpočinku a relaxace. Dále je kuchyň často největším kusem nábytku, svým stylem tedy udává tempo celého bytu.

Volbu nové kuchyně tedy není chytré nechat náhodě. V této situaci bych šel poptat výrobce kuchyní na míru

Pár rad k osvětlení zakázkové kuchyňské linky

Kuchyň obecně, a kuchyňská linka hlavně musí být výborně osvětlena. V kuchyni musíte dobře vidět na práci. Každá kuchyně by měla mít alespoň 3 řady osvětlení.

Decentní osvětlení kuchyňské linky

Kuchyňská linka by měla být osvětlena minimálně ze dvou míst. Pod skříněmi by měly být řady LED diod, si budete vidět pod prsty. Druhý typ osvětlení by měl být nad vestavnými skříněmi na stropě, a směřoval by dolů k lince. Pak bude celkové kuchyňské osvětlení uděláno stylově.

Hi-tech vestavěné skříně do kuchyně

V kuchyni se bez skříní a poliček prostě neobejdete. Vestavěné skříně na odložení talířů a hrnců jsou nezbytnost, bez které se žádná kuchyň neobejde. Skříňky bychom vám poradili zakoupit z laminátu nebo MDF desek, snesou totiž o hodně víc. Skoro každá rustikální kuchyně na míru v praze je jimi již od počátku vybavena.

Přejeme úspěch ve výběru vaší budoucí kuchyně,

Tým firem čechy.cz

Stylově zpracované vestavěné skříně na míru vašemu stylu

Věřte, nevěřte, největší obliba, zakázkových skříní na míru je v Evropě. Jinde raději berou samostatné skříně. Zakázkové zpracování šatních skříní na míru má obzvláště na našem kontinentu nesmírnou popularitu. A příčina toho může být to, že my češi oceňujeme kvalitu. Také je možné, že to způsobil ten fakt, že máme rádi, že nám někdo udělá vestavěné skříně na míru . Buďme k sobě upřímní a řekněme si to přímo, my češi prostě máme, po té dlouhé okupaci, rádi když se nám někdo osobně věnuje. V české republice se obor zakázkové truhlařiny rozvinul do obratů desítek milionů každý měsíc.

Rady pro vestavné skříně na míru

Volba designu vestavěné skříně je otázka, kterou je vždy potřeba promyslet. Hlavním faktorem pro vaše přemýšlení je pozice, kde bude daná skříň na míru nacházet. Vezměme situaci má-li skříň stát v obýváku, je materiálu v podstatě závislá pouze na vašich možnostech. Do obýváku si lidé volí masivní dřevo jako základ pro výrobu skříně. Druhý nejvíce oblíbený materiál pro vestavěné skříně je laminát. Jedná-li se však o skříně, které půjdou do kuchyně nebo poblíž koupelny, je moudré volit laminát, lépe totiž odolává dlouhodobé vlhkosti.

Detaily vestavěných skříní

Předností, které odlišují podřadnou a skříň na míru je celá řada. návrháři například už několik let stavějí skříně s LED osvětlením, aby bylo uvnitř více světla. Také otevírání dveří se u jednotlivých skříní velmi liší. špičkové skříně mají hodněkrát i samodovírání, kdy se pouze jemně dotknete dveří, a automatika dveří se postará o zbytek.

Několik postřehů pro skříně do kuchyně

Jako vhodný materiál na výrobu Vestavné skříně do kuchyně na míru rozhodně vám doporučíme uplatnit laminát. Laminát se totiž na okrajích neroztřepuje, ani když pod skříní budete dlouho vařit dodu v rychlovarné konvici. Laminát můžete pořídit i s povrchovou úpravou, která velmi připomíná dřevo. Máte pak kuchyňskou linku vzhledu masivního dřeva, která ale vydrží o mnohem více než dřevo samotné.

Modernistický dětský nábytek

Když mluvíme o o skříních a dětském nábytku, bychom měli držet neustále na mysli, že děti jsou malé a nešikovné, snadno se zraní. Skříně do dětského pokoje musí tedy mít zaoblené rohy, nízko držátka a odlišné poličky. Taktéž postele pro děti musí být zajištěny zakulacenými rohy, aby se o ně děti neporanily. Přejeme tedy skvělý výběr výrobce vestavěných skříní.

Tým firmy-cesko.cz

Velmi levné baterie do notebooku Apple

V tomto roce je již pohotovostní výdrž notebooků na vyšší úrovni než byla v minulosti. Některé notebooky teď podle výrobce vydrží s přehledem i 11 hodin. Ale starší provedení notebooků vydržely na běžné baterie ztěží 3 hodiny. Například pokud nosíte starší notebook ASUS, a teď vydrží okolo 2,5 hodin, pak máme šanci, že rozšířené baterie do notebooků výdrž vašeho notebooku podstatně prodlouží. Podobně se vám podaří i s bateriemi do notebooků ACER, a bateriemi do notebooků HP

Nadupané baterie do fotoaparátů JVC

I fotoaparát máte šanci excelentně vybavit. Kapacita tužkových baterií stále roste, takže pokud jste si pořídili vaše současné baterie do fotoaparátu současně s současným fotoaparátem, je tu docela slušná šance, že již jsou v obchodech baterie co vydrží dvojnásobek. Znamená to tedy to, že jestli vaše stávající baterie ve vašem fotoaparátu vydrží 3 hodiny, tak kapacitní baterie vydrží nejméně 4,5 hodiny. A je v základě jedno jaký fotoaparát nosíte, protože tužkové baterie jsou rozměrově všechny stejné. A už tedy máte libovolný typ fotoaparátu, bez pochyby si vyberete. Baterie do fotoaparátů Canon, baterie do fotoaparátů Nikon i baterie do fotoaparátů Fuji jsou v nitru shodné, jen se liší kapacitou.

Rozšířené baterie do Aku nářadí Milwaukee

A konečně Aku nářadí, kterému v současnosti také narůstá poptávka. Aku nářadí je pravděpodobně v ještě horší situaci, protože AKU nemůžete, jako například fotoaparát, nabíjet a používat ve stejné době. Truhláři tedy obvykle kupují baterie do AKU ve větším objemu, aby je mohli obměňovat. Baterie do AKU koupíte dvou druhů: Značkové a ty co vydrží. Co je potřeba mít na paměti je, že každá značka AKU nářadí má jiný sokl na baterii, tzn. navzdory tomu, že jsou baterie do AKU Bosch i baterie do AKU Black and Decker v jádru identické, tak jedny baterie na druhou vrtačku nepřipojíte.

Baterie do HDD kamer Canon

A co se týká baterií do videokamer, je to podobné. Baterie značkové jsou sice dražší ale alespoň méně výkonné, proč tedy nevybrat větší kvalitu?

Dlouhou výdrž vašeho notebooku DELL přeje tým Firem Česko.cz

RC modely - hobby většiny čechů

Nikdo neví čím to bylo způsobeno, nicméně tvrzení, že češi jsou modeláři a hračičkové platí. Ukazuje se, že více jak 40% čechů již buď stavěli RC letadlo, řídili model letadla či vrtulník a nebo si RC model doma postavili a létají si s ním pravidelně, či s ním dokonce soutěží. Češi jsou prostě kutilvé. Dokonce se modelová vášeň rozrostla do takového výsledku, že seženete i RC modely letadlových lodí s letadly, model tanku co kouří z výfuků, o autíčkách radši mlčím.

Postupné body tvorby RC modelů až do roku 2010

Vývoj současných RC modelů začal již z dubna roku 1980, kdy v současném pohledu přední designér rádiem řízených modelů, firma Futaba, okopírovala patent na zení RC modelů z oboru řízení reálných vozidel. U modelů lodí byl dokonce první RC model spuštěn na vodu v roce 1962. Byl ale poháněn motorem z motorové pily. Prototypový model nedosahoval příliš velké pohyblivosti.

Dnešní schopnosti RC modelů a jejich jiná použití

Mnoho dnešních modelů již není poháněno motorkem z pily, a jsou pak schopny docílit i rychlostí přes 400 km/h. RC modely tanků vydává kouř, střílí kuličky a dokonce napodobují zpětný ráz výstřelu. Prostě jsou možnosti již v jiných hranicích. Dnešní modely jsou již schopny vzpřímené chůze, jsou již cvičeny pro úkol zachraňovat civilisty z trosek a to nechci zmiňovat detaily o špionážních robotech. Těch je tisíce!

Tak víte už typ modelů si koupíte?